piątek, 21 grudnia 2018

Co ze mną?

Khek.

No więc ten... witam!

Hm, trochę mnie tu nie było. Trochę bardzo długo. Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, ale co tam, nudzi mi się smrodzie leć odpisywać Fiołkowi a nie więc nie zaszkodzi mi tu czegoś  napisać.
Więc tak, przede wszystkim: wracam?
Nie. Tak czy tak odeszłabym pod tygodniu lub dwóch, nie mam cierpliwości do takich rzeczy.  Kolejna nieudolna próba pisania tu tylko zabrałaby mi czas.
Robię teraz inne rzeczy. Bo napierdalanie godzinami na yt jest produktywne, przede wszystkim bardzo dużo piszę. Uwielbiam pisać opowiadania, to jest coś, w czym czuję się najlepiej (Jakby komuś chciałoby się poczytać moje wypociny, to zapraszam: klik, postać Migoczące Niebo). Spędzam też dużo czasu na integracji z ludźmi, którzy ostatnio zaczęli wiele dla mnie znaczyć, czytam "Wojowników" jak opętana, rysuję... oraz, co chyba najważniejsze - zajmuje się moją kochaną kolekcją. Huh, w tej chwili posiadam równe 90 figurek, więc od ostatniego postu trochę się ich nazbierało. Wszystkie stoją dumnie na dwóch półkach w moim pokoju <3 są dla mnie ważnym elementem życia, chociaż przez ten czas moje nastawienie do rzeczy takich jak "pop lps" ogromnie się zmieniło. Głównie dzięki Suzannie Ginger, chociaż wiem, że i tak tego nie czyta, to dziękuję uwu
Na chwilę obecną raczej nie udzielam się w fandomie, nie czuję takiej potrzeby. Robię to dla siebie. Najwyżej można spotkać mnie czasem w komentarzach na lpstube pod nickiem Sups.
Hmm, to chyba tyle. Jeśli ktokolwiek to przeczytał, to może napisać komentarz czy coś. Miło by było. Trzymajcie się, uzupełniajcie swoje kolekcje, oraz, co najważniejsze w tym okresie - wesołych świąt! Dostajecie jakieś pet shopy? ^^"Żegnajcie,
Super Kot Sups~

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żyjesz! ^^ Wesołych świą :3 Btw też kocham Wojowników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze smutno czyta mi się takie posty, ale doceniam fakt, że przynajmniej ktoś nie umiera bez dania żadnego znaku, tylko szczerze pisze, że odchodzi. Cieszę się, że pomimo tego, że nie chcesz tu już pisać, to twoja pasja do lps nie zanikła. Życzę ci kochana, aby wszystkie twoje kolekcjonerskie marzenia się spełniły. I oczywiście Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo dziękuję, aż się ciepło na serduszku robi czytając to <3 i nawzajem ^^

   Usuń